PATCHBOX

PATCHBOX

Umetnost omrežnega ožičenja

PATCHBOX

Umetnost omrežnega ožičenja

5-letna garancija

8x hitrejši

ISO/IEC 11801 Kanal razreda Ea

Cat.6a & Optična vlakna

Upravljajte kable. Ne dovolite, da bi kabli upravljali z vami.

PATCHBOX je bila zasnovana z mislijo na uporabnika - za inženirje IT, ki jo je zasnoval inženir IT - za urejanje omrežnih stojal.

Gre za celovito rešitev za upravljanje kablov, ki jo sestavlja 24 izvlečnih Cat.6a ali optičnih kablov in ki nadomešča običajne upravljalnike kablov. Naš inovativni sistem omogoča 8-krat hitrejšo namestitev in vzdrževanje, zahvaljujoč sistemu Patchcatch pa omogoča tudi do 50 % več prostora.

Naš patentirani in nagrajeni sistem pomaga malim podjetjem in globalnim akterjem optimizirati, standardizirati in povečati obseg informacijske tehnologije.

Network-Rack-After-Mobile Network-Rack-Before-Mobile
Omrežje - Stojalo - Potem Omrežje-Stojalo-Prej

Krajši časi izpada

Izpadi so zelo dragi. Uporaba PATCHBOX se lahko izplača že po enem izpadu, saj skrajša vzdrževanje in s tem tudi izpade.

Do 50 % več prostora

V primerjavi z običajnim ožičenjem lahko z uporabo PATCHBOX izkoristite do 50 % več prostora v omari. Ne potrebujete drugih kabelskih vodil!

Dolgoročna rešitev

PATCHBOX je do 8x hitrejša pri namestitvi kot običajni kabli, poleg tega pa omogoča, da je vaša omarica urejena. Za vedno.

Dolgi in dragi izpadi

Po podatkih družbe Gartner in drugih študij so povprečni stroški izpadov v IT panogi 5.600 dolarjev na minuto. Srednje velika podjetja doživijo od 10 do 50 ur izpadov na leto.

Omejeno ali celo brez pregleda

70 % omrežnih težav je posledica slabega upravljanja kablov. Pomanjkanje pregleda in zapleteni kabli otežujejo vzdrževanje.

Slab pretok zraka in napetost

Zaradi slabega pretoka zraka se strojna oprema zlahka pregreje. Stalna napetost zaradi težkih kablov in visoke temperature v strežniški omari povzročijo, da se draga strojna oprema hitreje pokvari.

Organizirajte se.
Ostanite povezani.

Slabo upravljanje kablov ogroža vašo informacijsko tehnologijo. Naj bo vaše omrežje zanesljivejše, stabilnejše in stroškovno učinkovitejše z omrežnim ožičenjem, ki si ga vaš IT zasluži.

Ali je vaša informacijska tehnologija ogrožena? Preverite zdaj!

Zamenjava omrežnega stikala še nikoli ni bila hitrejša.

Več prostora. Manj nereda.

Izkoristite omejen prostor, ki ga imate na voljo. Inovativni 0RU Patchcatch, ki je vključen v PATCHBOX , odpravlja potrebo po običajnih kabelskih vodilih in vam omogoča, da uporabite do 50 % več prostora.

Sestavite svoj PATCHBOX

Izberite vnaprej konfiguriran PATCHBOX ali ga ustvarite po svojih potrebah. Naš modularni sistem omogoča do 24 različnih možnosti. Izbirate lahko med različnimi barvami, kabli in priključki.

Zlate nagrade za inovatorje za napeljavo in vzdrževanje kablov

Ugotovite, kako deluje

Če želite izvedeti vse funkcije, si oglejte naš vodnik ali pa si oglejte ta videoposnetek in se naučite, kako uporabljati patchbox.one v omrežnem stojalu.

Tehnične podrobnosti

PATCHBOX Plus+ Tehnična risba

Kabel STP

Ploski Cat.6a U/FTP, ISO/IEC 11801 Channel Class Ea, ANSI/EIA/TIA-568 Cat 6A Channel, 500MHz, AWG36, 100% pleteni baker, PVC plašč, PoE (802.3af), RoHS skladen

Kabel UTP

Ploščati Cat.6a U/UTP, ISO/IEC 11801 Channel Class Ea, ANSI/EIA/TIA-568 Cat 6A Channel, 500 MHz, AWG30, 100 % pleteni baker, PVC plašč, PoE++ (802.3bt, Type 3 (60 W)), skladen z RoHS

Priključek

Zaščiteni vtič RJ45, pozlačeni zatiči, brez zatikanja

Bruto teža

11,86 kg

Dimenzije

Širina: 481,5 mm / 19 palcev
Globina namestitve: 600 mm
PATCHBOX Plus+ Tehnična risba

Kabel OS2

OS2 RBS 9μ/125μ, G.657.B3, LSZH, rumena, enomodna, skladna z RoHS

Kabel OM4

OM4 RBS 50μ/125μ, LSZH, Erika Violet, večmodni, skladen z RoHS

Priključek

LC Duplex - LC Duplex / LC Duplex - SC Duplex

Bruto teža

11,86 kg

Dimenzije

Širina: 481,5 mm / 19 palcev
Globina namestitve: 600 mm
PATCHBOX 365 Tehnična risba

Kabel STP

Ploski Cat.6a U/FTP, ISO/IEC 11801 Channel Class Ea, ANSI/EIA/TIA-568 Cat 6A Channel, 500MHz, AWG36, 100% pleteni baker, PVC plašč, PoE (802.3af), RoHS skladen

Kabel UTP

Ploščati Cat.6a U/UTP, ISO/IEC 11801 Channel Class Ea, ANSI/EIA/TIA-568 Cat 6A Channel, 500 MHz, AWG30, 100 % pleteni baker, PVC plašč, PoE++ (802.3bt, Type 3 (60 W)), skladen z RoHS

Priključek

Zaščiteni vtič RJ45, pozlačeni zatiči, brez zatikanja

Bruto teža

8,80 kg

Dimenzije

Širina: 481,5 mm / 19 palcev
Globina namestitve: 365 mm