PATCHBOX

PATCHBOX

Umjetnost mrežnog kabliranja

PATCHBOX

Umjetnost mrežnog kabliranja

5-godišnje jamstvo

8 puta brže

ISO / IEC 11801 Klasa kanala Ea

Cat.6a & Optička vlakna

Upravljajte kabelima. Ne dopustite da kabeli upravljaju vama.

PATCHBOX dizajniran je imajući na umu korisnika - za IT inženjere od strane IT inženjera - kako bi mrežni regali bili organizirani.

To je sve-u-jednom rješenje za upravljanje kabelima koje se sastoji od 24 uvlačiva Cat.6a ili optički kabeli koji zamjenjuju konvencionalne upravitelje kabela. Naš inovativni sustav omogućuje 8 puta bržu instalaciju i održavanje, a zahvaljujući našem Patchcatchu omogućuje i do 50% više prostora.

Naš patentirani i nagrađivani sustav pomaže malim tvrtkama, kao i globalnim igračima, da optimiziraju, standardiziraju i prošire svoj IT.

Mrežni stalak nakon mobilnog uređaja Mrežni stalak prije mobilnog uređaja
Mrežni stalak nakon Mrežni stalak - prije

Kraći zastoji

Zastoji su vrlo skupi. Korištenje PATCHBOX već se može isplatiti od jednog zastoja nadalje, jer održava održavanje i stoga kratke zastoje.

Do 50% više prostora

U usporedbi s konvencionalnim kabliranjem može se koristiti do 50% više prostora za police kada se koristi PATCHBOX. Nisu potrebni drugi upravitelji kabela!

Dugoročno rješenje

PATCHBOX je do 8 puta brži za ugradnju od uobičajenog kabliranja i održava vaš stalak organiziranim. Zauvijek.

Dugi i skupi zastoji

Prema Gartneru i drugim studijama, prosječna cijena zastoja u IT-u je 5,600 USD po minuti. Srednje velike tvrtke doživljavaju 10-50 sati zastoja godišnje.

Ograničen ili čak bez pregleda

70% problema s mrežom uzrokovano je lošim upravljanjem kabelom. Nedostatak pregleda i zapetljani kabeli otežavaju održavanje.

Loš protok zraka i napetost

Zbog lošeg protoka zraka hardver se lako pregrijava. Stalna napetost zbog teških nereda kabela i visokih temperatura u ormariću poslužitelja dovode do bržeg kvara skupog hardvera.

Organizirajte se.
Ostanite povezani.

Loše upravljanje kabelima ugrožava vaš IT. Učinite svoju mrežu pouzdanijom, stabilnijom i isplativijom s mrežnim kabliranjem koje vaš IT zaslužuje.

Je li vaš IT u opasnosti? Saznaj!

Zamjena prekidača nikada nije bila brža.

Više prostora. Manje nereda.

Maksimalno iskoristite ograničeni prostor koji imate. Inovativni 0RU Patchcatch uključen u PATCHBOX eliminira potrebu za konvencionalnim upraviteljima kabela i omogućuje vam korištenje do 50% više prostora.

Izgradite vlastiti PATCHBOX

Odabir unaprijed konfiguriranog PATCHBOX ili ga stvorite kako vam treba. Naš modularni sustav omogućuje do 24 različita izbora. Birajte između različitih boja, kabela i konektora.

Saznajte kako to funkcionira

Pogledajte naš Vodič kako biste saznali sve značajke ili pogledajte ovaj videozapis da biste saznali kako koristiti patchbox.jedan u vašem mrežnom stalku.

Tehnički detalji

STP kabel

Stan Cat.6a U/FTP, ISO / IEC 11801 Channel Class Ea, ANSI / EIA / TIA-568 Cat 6A kanal, 500MHz, AWG36, 100% nasukani bakar, PVC jakna, PoE (802.3af), usklađen s RoHS-om

UTP kabel

Stan Cat.6a U/UTP, ISO / IEC 11801 Channel Class Ea, ANSI / EIA / TIA-568 Cat 6A kanal, 500MHz, AWG30, 100% nasukani bakar, PVC jakna, PoE ++ (802.3bt, tip 3 (60 W)), usklađen s RoHS-om

Poveznik

RJ45 zaštićeni utikač, igle pozlaćene, bez problema dignute

Bruto težina

7,86 kg

OS2 kabel

OS2 RBS 9μ/125μ, G.657.B3, LSZH, žuti, jednosmjerni, RoHS usklađeni

OM4 kabel

OM4 RBS 50μ/125μ, LSZH, Erika Violet, multi-mode, usklađena s RoHS-om

Poveznik

LC Duplex – LC Duplex / LC Duplex – SC Duplex

Bruto težina

7,86 kg

STP kabel

Stan Cat.6a U/FTP, ISO / IEC 11801 Channel Class Ea, ANSI / EIA / TIA-568 Cat 6A kanal, 500MHz, AWG36, 100% nasukani bakar, PVC jakna, PoE (802.3af), usklađen s RoHS-om

UTP kabel

Stan Cat.6a U/UTP, ISO / IEC 11801 Channel Class Ea, ANSI / EIA / TIA-568 Cat 6A kanal, 500MHz, AWG30, 100% nasukani bakar, PVC jakna, PoE ++ (802.3bt, tip 3 (60 W)), usklađen s RoHS-om

Poveznik

RJ45 zaštićeni utikač, igle pozlaćene, bez problema dignute

Bruto težina

6,18 kg